»Z njenim očetom sva prijatelja. Vedno so dopustovali v Španiji, ker pa sem zdaj v pokoju, sem jih povabil k sebi na Hrvaško. Načrt dopusta je bil sicer drugačen, kot se je izteklo, ampak zdaj se moramo vsi znajti. Dojenček je še v bolnišnici, kmalu ga bodo izpustili, šele potem bomo videli, kaj se je zgodilo. Najpomembneje pa je, da sta oba živa in zdrava.«
»Mi smo šli vsi skupaj v hrib, ker družina obožuje Winnetouja, ki so ga tu snemali. Natasha se je dobro počutila, potem pa je šla na stranišče, ker jo je obšla slabost. Na koncu so ji pri porodu pomagali moja soproga in njena mama.«
»Na njem sem posvetil en komad svoji mamici, en komad očetu, en komad svoji soprogi, nekaj komadov prijateljem, nekaj pa tudi zagovednim politikom, škodljivcem, kot jim jaz rečem.«
»Trenutki po porodu pripadajo materi, otroku in očetu, ranljivih bolnikov prav tako ni treba javno izpostavljati.«
»Že zdaj sem izgubila kar nekaj prijateljev in znancev.«
»Rojena sem bila v Rusiji, tudi oba starša sta Rusa, oče je še vedno velik podpornik ruskega režima, zato vsem povem, da očeta nimam več. Ruska propaganda je grozljiva in uničujoča, v Slovenijo mi je uspelo pribežati s pomočjo prijatelja, ki mi je priskrbel tudi stanovanje, tako da sem zdaj na varnem.«
»Mi nismo vedeli ničesar. Za nas je to čustveni pretres. Zadevo smo morali pojasnjevati tudi uradnikom, ki so pristojni za papirologijo, praktično so nas zasliševali. Lahko samo rečem, da je deklica zdrava, ima tudi ime, ki ni hrvaško, jaz pa zdaj pomagam družini, da se znajde.«
»Slišala sem, da je porod v javni bolnišnici grozljiv. Res ne želim imeti otroka.«
»Ali sem V? Ja, zdaj si pa v, zdaj si pa notri.«
»Ljubil sem ga z vsem srcem, bil mi je kot drugi oče.«
Kliknite povezavo za prikaz izjav v želenem obdobju